Юношеский баскетбол, третий тур

Всім відома активність розвитку спорту в Черкасах і на якому рівні проходить підготовка. Спортивні зали заповнені прихильниками різних спортивних напрямів. Особливо, набуває популярності баскетбол. Цікаві новини про спорт на сайті Черкаси.ski

Людям, які хочуть зміцнити своє здоров’я корисними тренуваннями слід звернути увагу на баскетбол. Сьогодні секція баскетболу є однією з найбільш захопливих і доступних для людей, які бажають вести здоровий спосіб життя.

Проста на перший погляд гра з м’ячем здатна надовго привернути увагу багатьох глядачів і самих спортсменів. Однак не менш важливим залишається питання: що корисного для здоров’я приносять ці заняття і чому баскетбол?

Ефективні заняття баскетболом створюють сприятливі умови не тільки для розвитку фізичної сили спортсмена. Граючи з м’ячем, людина відмінно розвиває свою координацію в процесі рухової активності, а так само стає більш витривалим після тривалих тренувань дихального апарату під час різких напруг, кидків, стрибків, пробіжок і переміщень.

Рухи в баскетболі змушують організм, під час гри працювати злагоджено, як годинник, тому сприятливому впливу піддаються органи внутрішньої секреції і травна система.

13 січня в ЗОШ No7 завершився третій тур Чемпіонату області по баскетболу серед юнаків 2004 року народження. Суперниками команди Переяслава стали команди міста Черкас.

Хлопці показали чудову гру і те, що нічим не гірші за вже сформовані команди. Чекаємо наступних ігор та майбутніх переможців.

Improve Live Show, новый "Ревизор" и смешная Леся в новом проекте: премьеры осени на Новом канале, что ожидает зрителей в этом году

Осень на Новом будет максимально разной - модельно-красивой, звездно-смешной, сериально-социальной. Об этом сообщает "Новый канал" и сайт cherkask.info. Презентовали сезон тоже по-новому -...

В Суботове пройдет «Фестиваль непокоренной Nации «Холодный Яр»

Вскоре в Черкасской области пройдет пятый традиционный «Фестиваль непокоренной Nации «Холодный Яр». В этом году мероприятие начнется в пятницу 5 июля и продлится до воскресенья...
.